Satininės juostelės su spauda

Maksimalus spalvų kiekis spaudoje - 1

PaperSeal spausdina logotipus, užrašus ar kitą reikalingą informaciją ant įvairių išmatavimų spalvotų satininių juostelių. Tai puikus sprendimas, kuriuo galite atkreipti dėmesį į savo siūlomas paslaugas ar produktus. Šias tekstilines juosteles galite naudoti originaliam pakuotės pateikimui, dovanų pakavimui, dekoravimui.

! Juosteles su spauda gaminame visada (kainų lentelėje matote užrašą "Nėra sandėlyje", nes tai užsakomas gaminys). Pasirinkite Jums reikalingą produktą kainų lentelėje, pridėkite jį į krepšelį, atlikite mokėjimą ir susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi dėl tolimesnės užsakymo eigos.

 

 • Minimalus užsakomas kiekis - 100 m (vienas rulonėlis).
 • Spauda galima ant įvairių spalvų juostelių. Žiūrėti spalvų paletę.
 • Juostelių spalvos gali skirtis nuo spalvų, matomų išmaniuosiuose įrenginiuose, pvz., telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose su didelės raiškos ekranais.
 • Galimos spaudos spalvos - aukso folija, sidabro folija, juoda, raudona, mėlyna, žalia, ruda.
 • Maksimalus spalvų kiekis spaudoje - 1, ant vienos juostelės pusės.
 • Galimi juostelių išmatavimai - 10, 15 arba 25 mm (plotis) x 100 m (ilgis rulonėlyje).
 • Būtinas norimos spaudos vektorinis failas šiais formatais: PDF, EPS arba CDR.
 • Gamybos terminas: 4-5 darbo dienos nuo maketo patvirtinimo ir užsakymo apmokėjimo.
 • Kainų lentelėje nurodyta 100 m (1 rulonėlio) kaina be PVM.
 • Juostelių pristatymas- €3 su PVM. 

Atlikę ir apmokėję užsakymą, prašome susisiekite su mumis el. paštu [email protected]. El. laiške  prisekite vektorinį užsakomos spaudos failą bei pateikite kitą detalią informaciją (juostelės ir spaudos spalvos, logotipo dydis, šriftas, kita papildoma informacija).

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
Produkto pavadinimas Kiekis pak. Kaina perkamam kiekiui Pridėti
1 € 35,00 € 28,93 3 € 32,00 € 26,45 5
Nėra sandėlyje

10mmx100m

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
1
€ 36,00 € 29,75
€ 35,00 € 28,93 3 € 32,00 € 26,45 5
Nėra sandėlyje

15mmx100m

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
1
€ 46,00 € 38,02
€ 45,00 € 37,19 3 € 44,00 € 36,36 5
Nėra sandėlyje

25mmx100m

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
1
€ 58,00 € 47,93
€ 57,00 € 47,11 3 € 55,00 € 45,45 5

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galime įsigyti prekes atvykus į parduotuvę? Koks jų darbo laikas?

Fizinėse parduotuvėse rasite beveik visas prekes, kurias matote el. parduotuvėje. Nepalaikome tik kanceliarinių ir užsakomųjų prekių. El. parduotuvėje nurodytas prekių likutis yra centrinio sandėlio, ne fizinių parduotuvių. Jei važiuojate dėl specifinės prekės, prašome prieš tai pasitikslinti telefonu dėl reikiamo kiekio. Parduotuvių kontaktai ir darbo laikas nurodyti čia.

2. Kiek kainuoja pristatymas ir per kiek laiko pristatote prekes?

Pristatymo kaina prasideda nuo €2 (su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro tūrio bei svorio. Užsakymus pateiktus ir apmokėtus iki 15h pristatome kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia.

3. Ar taikote nuolaidas? Esu juridinis asmuo, kaip apsipirkti pas jus?

Mes mėgstame skaidrumą, todėl iš karto nurodome sąžiningas kainas ir tai, kiek sutaupysite pirkdami daugiau, o triukų ir nuolaidų magijos nepraktikuojame.
Juridiniai asmenys perka taip pat kaip ir visi, tiesiog, atsiskaitymo žingsnyje nurodykite savo įmonės ar įstaigos (jei veikiate kaip asmuo su individualios veiklos pažyma, tuomet, jau esate juridinis asmuo) rekvizitus.
Planuojate pirkti bent pusantro karto daugiau nei paskutinis kainos rėžis? Planuojate pastoviai pirkti platų prekių asortimentą? Norite atidėto mokėjimo už prekes?
Tokiais atvejais kviečiame tapti mūsų sutartiniais klientais, daugiau info čia.

4. Koks minimalus prekių užsakymo kiekis?

Didžiosios prekių dalies minimalus užsakymo kiekis yra 1-as vnt. arba 1-a pakuotė. Kai kurių prekių minimalus kiekis yra 5 ar 10 vnt., nes perkant po 1 vnt., jas sunku supakuoti į tvirtą paketą, pvz dideli kartono lakštai. Fizinėse parduotuvėse visos prekės parduodamos po 1 vnt. arba pakuotę. Jei prie prekės stulpelyje „Kiekis pakuotėje” nurodyta 1 vnt., tai reiškia, kad prekė parduodama vienetais. Jei dedant į krepšelį neleidžiama nurodyti 1 vnt., tai reiškia, šios prekės minimalus kiekis didesnis, pvz 10 vnt.

5. Kokiais būdais galiu atsiskaityti už prekes?

Pirkdami galite atsiskaityti šiais būdais:
 • El. bankininkystė 
 • Mokėjimo kortelės (kreditinės ir debetinės) 
 • Banko pavedimas 
 • Grynaisiais arba kortele kurjeriui pristatymo metu (ši paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM) 
 • Grynaisiais arba kortele mūsų parduotuvėse (atsiimant prekes arba tiesiog užsukus į parduotuvę) 
 • Mokėjimo atidėjimas/mokėjimas kreditu, tik sutartiniams klientams pasirašiusiems sutartį. 
Daugiau informacijos apie apmokėjimo sąlygas čia.