Apmokėjimo būdai

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Apsipirkus internetu automatiškai generuojama ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiama išankstinė sąskaita faktūra, pagal kurią galite atlikti bankinį pavedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo arba išankstinės sąskaitos numerį. Jeigu atliekate mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme tą pačią dieną, tuomet persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@paperseal.lt ir Jūsų mokėjimą užskaitysime (tarpbankinių pavedimų iskaitymų tvarka pasikeitė nuo 2016 sausio 1 dienos ir dabar vykdomi penkis kartus kiekvieną darbo dieną 9:00; 11:15; 13:45; 16:15 ir 17:45, daugiau info apie tai čia).

Mūsų banko sąskaitų rekvizitai:

UAB Supakuota
LT95 7290 0000 1646 7070, Citadele
LT95 7300 0101 3653 4382, Swedbank
LT36 7044 0600 0797 9058, SEB bankas
LT69 3500 0100 0110 4300, Paysera LT

2. El. bankininkystės (Bank Link) ir mokėjimo kortelės:

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY įmokų surinkimo sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Sistemos pagalba galite atsiskaityti žemiau išvardintomis elektroninės bankininkystės sistemomis, mokėjimo kortelėmis, Lietuvos Pašto bei PayPost skyriuose, Perlo terminaluose ir Maxima kasose:

 

3. Mokėjimas kurjeriui pristatymo metu (grynaisiais arba kortele):

Visi klientai pasirinkę pristatymo būdą „Paristatymas kurjeriu” gali apmokėti savo užsakymą pristatymo metu, grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui. Kurjeris atvežęs prekes paims pinigų sumą, lygią užsakymo galutinei sumai (su PVM) ir išrašys kasos pajamų orderį (KPO), o mokant kortele, aptarnaus bankinių kortelių skaitytuvu ir duos čekio kopiją. Ši apmokėjimo paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM. Kurjerių pageidavimu, mokant grynaisias, savo klientų prašome turėti lygią pinigų sumą, kad nekiltų nesklandumų dėl jų priėmimo ir grąžos.

4. Apmokėjimas atsiėmimo fizinėje parduotuvėje metu (grynaisais arba kortele):

Visi klientai atsiimantys savo užsakymus fizinėse parduotuvėse, turi galimybę juos apmokėti atsiėmimo metu grynaisiais arba bankine kortele. Patvirtinę užsakymą el. parduotuvėje, gausite standartinį užsakymo patvirtinimo el. laišką su išankstine mokėjimo sąskaita, o kai užsakymas bus paruoštas atsiėmimui- gausite dar vieną el. laišką su Jūsų užsakymo statuso pasikeitimo informacija. Gavę minėtąjį laišką galite atvykti į pasirinktą parduotuvę atsiimti savo užsakymo ir apmokėti jį grynaisiais arba bankine kortele. Tikslus parduotuvių adresas ir darbo laikas nurodytas kontaktų skiltyje.

5. Mokėjimas kreditu (sutartiniai klientai):

Visi sutartiniai klientai, pasirašę sutartį gauna suderėtą mokėjimo atidėjimą. Užsakant prekes internetu sutartiniai klientai renkasi šį apmokėjimo būdą ir už prekes apmoka gavę sąskaitą iki mokėjimo atidėjimo pabaigos. Sutartiniams klientams taip pat suteikiamos ir individualios prekių kainos priklausomai nuo poreikio ir kiekių (daugiau apie sutartinius klientus - čia).