Sutartiniai klientai

Sutartiniai klientaiPaperSeal vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą pakavimo medžiagomis. Visos įmonės parduodamos prekės yra matomos šioje el. parduotuvėje ir net didmeniniai pirkimai gali būti pateikiami tiesiai per ją, nes ne tik sandėlio likutis yra tiesiogiai surištas su el. parduotuve, bet ir prekių kainos yra iš karto paskaičiuotos prie skirtingų kiekių. Perkant el. parduotuvėje ir pasirinkus bankinį apmokėjimą yra siunčiama išankstinė mokėjimo sąskaita, kuri gali būti perduodama apmokančiam asmeniui. Esant reikalui, užsakymai priimami ir telefonu arba el. paštu, taip pat galima prekes įsigyti fizinėse parduotuvėse.

PaperSeal visiems pirkėjams (tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims), perkantiems nuolat (nebūtinai dideliais kiekiais), gali suteikti pirkimo kreditą (mokėjimo atidėjimą). Kredito dydis ir mokėjimo atidėjimo laikotarpis priklauso nuo kliento pirkimo istorijos, kreditingumo ir kitų faktorių.

Perkantys ne tik nuolat, bet ir dažnai, tačiau nedideliais kiekiais, gali gauti kainos fiksavimo paslaugą prie tam tikro kiekio. Pavyzdžiui: per mėnesį nuperkama 10 dėžių vieno dydžio ir 5 dėžės kito dydžio burbulinių vokų, tačiau perkama per kelis kartus, nes nėra vietos didelio kiekio sandėliavimui. Tokiu atveju, galime suteikti kainos fiksavimą prie tam tikro kiekio, perkant bet kokį kiekį, t.y. minėtu atveju, netgi pirkdami tik po 1 dėžę gausite tokią kainą, kaip perkant atitinkamai 10 ir 5 dėžes, nes vistiek per mėnesį nupirksite šį, sutartą, kiekį.

Šiam sutarimui yra imamas mėnesio laikotarpis.

Papildomų akcijų ar nuolaidų nedarome, tačiau, tiems kurie nuolat perka didelius kiekius (bent dvigubai didesnius nei didžiausias (paskutinis) kiekis kainininke), siūlome individualią prekių kainą, paskaičiuotą pagal esamą situaciją. Pavyzdžiui: įmonė gaminanti ir ekportuojanti baldus į tolimas rinkas pakavimo linijoje sunaudoja didžiulius kiekius kartono lakštų ir apsauginių kampų, tačiau naudoja ir kitas pakavimo medžiagas, kaip lipnią juostą, etiketes, STRETCH plėvelę, tik mažesniais kiekiais. Tokiu atveju, pagal įmonės pateiktą užklausą kartono lakštams ir apsauginiams kampams (kokių ir kiek sunaudojama), pateikiamas pasiūlymas su mažiausia įmanoma kaina. Kitoms prekėms fiksuojama standartinė kaina prie tokio kiekio, koks yra tos prekės mėnesinis poreikis.

Visos aukščiau išvardytos paslaugos funkcionaliai veikia apsiperkant el. parduotuvėje:

  • pirkėjai su mokėjimo atidėjimu gali pirkti internetu ir prie apmokėjimo būdo pasirinkti, kad jis yra sutartinis klientas, kuriam prekės siunčiamos be išankstinio apmokėjimo;
  • pirkėjai su fiksuota kaina prie bet kokio kiekio arba individualia kaina (žemesnė nei žemiausia standartiniame kainininke), gali pirkti internetu, nes jam prisijungus su asmenine paskyra bus matoma sutarta kaina;
  • perkantys didelius kiekius el. parduotuvėje ir negaunantys jokios klaidos krepšelyje, žino, kad perkamas kiekis yra sandėlyje ir bus pristatomas laiku. Kitu atveju, rodoma informacija apie reikiamą prekės kiekio nebuvimą.

Visus norinčius pradėti vienokio ar kitokio lygio didmeninį pirkimą iš mūsų įmonės, prašome kreiptis į vyr. klientų aptarnavimo vadybininką Deividą, telefonu +370 5 249 9958 arba el. paštu [email protected].