Apmokėjimo būdai

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Atlikus užsakymą mūsų el. parduotuvėje, automatiškai generuojama ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiama išankstinė sąskaita faktūra, pagal kurią galite atlikti bankinį pavedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo arba išankstinės sąskaitos numerį. Jeigu atliekate mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme tą pačią dieną, tuomet persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu [email protected] ir Jūsų mokėjimą užskaitysime (tarpbankinių pavedimų iskaitymų tvarka pasikeitė nuo 2016 sausio 1 dienos. Dabar jie vykdomi penkis kartus kiekvieną darbo dieną 9:00; 11:15; 13:45; 16:15 ir 17:45. Daugiau info apie tai čia).

Mūsų banko sąskaitų rekvizitai:

UAB Supakuota
LT95 7290 0000 1646 7070, Citadele
LT95 7300 0101 3653 4382, Swedbank
LT36 7044 0600 0797 9058, SEB bankas
LT69 3500 0100 0110 4300, Paysera LT

2. El. bankininkystės (mokėjimo iniciavimo paslauga) ir mokėjimo kortelės:

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY įmokų surinkimo sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Sistemos pagalba galite atsiskaityti žemiau išvardintomis elektroninės bankininkystės sistemomis, mokėjimo kortelėmis, Lietuvos Pašto bei PayPost skyriuose, Perlo terminaluose, Maxima kasose ir MOQ mobiliąja pinigine. Mokėjimams per el. bankininkystes priimti naudojame mokėjimo iniciavimo paslaugą (MIP). MIP tai paslauga, kai mokėtojas licencijuotam tarpininkui suteikia trumpalaikę ribotą prieigą prie savo mokėjimo sąskaitos per internetinę bankininkystę, kad tarpininkas mokėtojo vardu suformuotų mokėjimo pavedimą. Daugiau informacijos apie tai Lietuvos banko puslapyje.

Mokėjimo kortelė

 

3. Mokėjimas kurjeriui pristatymo metu (grynaisiais arba kortele): 

Visi klientai pasirinkę pristatymo būdą „Pristatymas kurjeriu” gali apmokėti savo užsakymą pristatymo metu grynaisiais arba mokėjimo kortele, kurjeriui. Kurjeris, atvežęs prekes, paims pinigų sumą, lygią užsakymo galutinei sumai (su PVM) ir išrašys kasos pajamų orderį (KPO), o mokant bankine kortele, aptarnaus bankinių kortelių skaitytuvu ir duos čekio kopiją. Ši apmokėjimo paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM. Kurjerių pageidavimu, mokant grynaisias, savo klientų prašome turėti lygią pinigų sumą, kad nekiltų nesklandumų dėl jų priėmimo ir grąžos.

4. Mokėjimas kreditu (sutartiniai klientai):

Visi sutartiniai klientai, pasirašę sutartį gauna suderėtą mokėjimo atidėjimą. Užsakant prekes internetu sutartiniai klientai renkasi šį apmokėjimo būdą ir už prekes apmoka gavę sąskaitą faktūrą iki mokėjimo atidėjimo pabaigos. Sutartiniams klientams taip pat suteikiamos ir individualios prekių kainos, priklausomai nuo poreikio ir perkamų kiekių (daugiau apie sutartinius klientus - čia).