Pristatymo informacija

1. Prekių pristatymas per kurjerių tarnybą:

Pristatymo kaina prasideda nuo €3 (su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio bei tūrio. Didelė dalis mūsų prekių yra tūrinės (didelės prekės, maža jų vertė), o pristatymo išlaidų į prekių kainas neįtraukiame. Dėl šios priežąsties, prašome suprasti, kodėl perkant mūsų el. parduotuvėje pristatymo paslaugos kaina yra kiek didesnė, nei esate įpratę apsipirkdami internetu. Tikslią pristatymo kainą, pagal prekių tūrį ir svorį, sistema automatiškai suskaičiuos Jūsų pirkinių krepšelyje. Jei pristatymo kaina Jums atrodo per didelė, siūlome nemokamai  atsiimti prekes mūsų fizinėse parduotuvėse arba susisiekti su mumis ir mes tikrai rasime Jums tinkantį sprendimą.

Pristatymui į Neringą (Kuršių Neriją) galioja išimtinė kainodara: +€40 (su PVM) prie krepšelyje nurodytos pristatymo kainos.

Prekės pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 15:00 val. Užsakius prekes po 15:00 val., prekės bus išsiųstos kita darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.

Šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje) galima nemokamai pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiko intervalą: 8:00-14:00, 14:00-17:00 arba 18:00-22:00. Taip pat už papildomus €2 arba €3 (su PVM) galima užsitikrinti, kad siunta bus pristatyta iki 12:00 arba 10:00 valandos ryto.

Lietuvos teritorijoje prekes pristato „Venipak“ kurjeriai. Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntinio buvimo vietą Venipak tinklapyje.

2. Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš fizinių parduotuvių:

Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš PaperSeal parduotuvių Vilniuje ir Kaune. Daugiau informacijos apie parduotuvių adresus čia.

Užsakymai pateikti iki 15:00 val. įprastai būna paruošti atsiėmimui kitą darbo dieną. Kai tik užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, atsiųsime Jums tai patvirtinantį el. laišką. Prieš atvykdami būtinai sulaukite el. laiško!

Jei prekių reikia greičiau, kreipkitės tel. numeriu +370 5 249 9958.

Prekes iš parduotuvių, po patvirtinančio el. laiško gavimo, galite atsiimti: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00, VI 10:00-15:00