Dėmesio!

El. parduotuvė dirba įprasta tvarka, prekes pristatome per 1-2d.d. Fizinės parduotuvės Vilniuje ir Kaune uždarytos.

Pristatymo informacija

Dėl padidėjusio kurjerių tarnybų apkrovimo galimi Venipak siuntų vėlavimai fiziniams asmenims(B2C) iki vienos papildomos dienos (pristatome per 1-2 darbo dienas). Juridiniams asmenims(B2B) siuntos vėluoti neturėtų.

Pristatymas paštomatais šiuo metu nevėluoja. Informaciją nuolat stebime ir atnaujiname.

1. Prekių pristatymas per kurjerių tarnybą:

Siuntos svoris iki Siuntos tūris iki Kaina su PVM Dydžio palyginimas
20kg 0.08m3 € 3 Mažas lagaminas
50kg 0.2m3 € 5 Orkaitė
100kg 0.4m3 € 9 Skalbimo mašina
200kg 0.8m3 € 12 Šaldytuvas
300kg 1.2m3 € 15 Dvigubas šaldytuvas
700kg 1.7m3 € 21 Paletė
900kg 2.1m3 € 30 Paletė + 0.4m3
1400kg 3.4m3 € 42 2 paletės
Kiekviena papildoma paletė (+700kg ir +1.7m3) +€21

Pristatymo kaina visoje Lietuvoje yra vienoda ir prasideda nuo €3 (su PVM). Pristatymo kaina priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio bei tūrio. Didelė dalis mūsų prekių yra tūrinės (didelės prekės, maža jų vertė), todėl, prašome suprasti, kodėl perkant mūsų el. parduotuvėje pristatymo paslaugos kaina yra kiek didesnė, nei esate įpratę mokėti apsipirkdami internetu. Tikslią pristatymo kainą, pagal prekių tūrį ir svorį, sistema automatiškai suskaičiuos Jūsų pirkinių krepšelyje. Dešinėje pateikiame pilną kainininką, pagal kurį sistema skaičiuoja pristatymo kurjeriu kainas. Lentelėje pateikiamas siuntos svoris ir tūris, todėl norėdami sužinoti pristatymo kainą, ieškokite eilutės kuri tenkina abu parametrus. Pvz.: siunta 50kg svorio, bet 0.3m3 dydžio kainuos €9 (iki 100kg ir iki 0.4m3). Jei pristatymo kaina Jums atrodo per didelė, siūlome nemokamai  atsiimti prekes mūsų fizinėse parduotuvėse arba susisiekti su mumis ir mes tikrai rasime Jums tinkamą prekių gavimo sprendimą.

Pristatymui į Neringą (Kuršių Neriją) galioja išimtinė kainodara: +€40 (su PVM) prie krepšelyje nurodytos pristatymo kainos.

Prekės per kurjerių tarnybą pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 15:00 val. Užsakius prekes po 15:00 val., prekės bus išsiųstos kitą darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.

Šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje) galima nemokamai pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiko intervalą: 8:00-14:00, 14:00-17:00 arba 18:00-22:00. Taip pat už papildomus €2 arba €3 (su PVM) galima užsitikrinti, kad siunta bus pristatyta iki 12:00 arba 10:00 valandos ryto.

Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti jų buvimo vietą Venipak tinklapyje.

Karantino laikotarpiu Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje keičiamas į vieną iš šių būdų:

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido;
  • Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.

2. Prekių pristatymas Omniva paštomatu:

Pristatymo kaina, nepriklausomai nuo paštomato skyriaus dydžio, tik €2 (su PVM). Į paštomatus galime siųsti siuntas, kurios neviršija 30kg svorio ir yra nedidesnės nei 0.09m3 (90l). Kai kurios prekės negali būti pristatomos į paštomatą, nors ir neviršija minėtų matmenų, nes yra per ilgos arba per plačios didžiausiam paštomato skyriui (640x390x380mm).

Šis pristatymo būdas bus aktyvus apsipirkimo lange (Checkout) tik tuomet, kai sistema paskaičiuos, kad Jūsų perkamų prekių krepšelis neviršija minėtų matmenų ir įvestas teisingas pašto kodas. Pašto kodą galite pasitikrinti Lietuvos pašto tinklapyje. Sistema automatiškai siūlys artimiausią paštomatą pagal Jūsų pašto kodą, tačiau Jūs galite pasirinkti ir bet kurį kitą, Jums patogų, paštomatą. Jei apsipirkimo lange prie pristatymo būdų Paštomato nėra - reiškia Jūsų perkamos prekės į paštomatą negali būti pristatomos (dėl per didelių matmenų, svorio).

Dėmesio: Visos mūsų dėžės parduodamos tik išklotinėmis (nesulankstytos). Pavyzdžiui, dėžės 300x300x300mm išklotinės dydis yra 600x600mm, o tokie matmenys jau viršyja didžiausio paštomato skyriaus dydį (640x390x380mm). Todėl, tokia siunta jau negali būti siunčiama į paštomatą. Dėžių išklotinių matmenys mūsų svetainėje pateikti nėra, bet juos galite lengvai apskaičiuoti patys: dėžės ilgis+plotis ir aukštis+plotis. Pvz.: dėžės 400x300x200mm išklotinė yra 700x500mm (400+300mm ir 300+200mm). Mūsų elektroninėje parduotuvėje sistema pati automatiškai paskaičiuoja siuntos dydį, kai tik susidedate prekes į krepšelį. Todėl, jei Jūsų siunta viršija galimus parametrus ir netelpa į didžiausią paštomato skyrių, sistema automatiškai deaktyvuoja šį pristatymo būdą ir Jūs savo užsakymo lange jo nematysite. Tokiu atveju, rinkitės kitą prekių pristatymo ar atsiėmimo būdą.

Prekės į paštomatus pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 14:00 val. Užsakius prekes ar atlikus apmokėjimą po 14:00 val., prekės bus išsiųstos kitą darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo (arba šeštadienį, jei siunta išsiųsta penktadienį). Šeštadienio paslauga galioja Vilniuje (kartu su Ukmerge), Kaune (kartu su Garliava), Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei Utenoje. Siuntų pristatymo į paštomatus laikus rasite Omnivos puslapyje.

Omniva prevenciniai veiksmai saugiam siuntų pristatymui dėl koronaviruso protrūkio grėsmės Lietuvoje:

  • Paštomatų dezinfekcija: valomas ne tik ekranas, bet ir visi pagrindinio modulio paviršiai, kurie yra liečiami naudojantis paštomatu;
  • Pakeista terminalų patalpų valymo tvarka, daugiau dėmesio skiriama paviršiams dezinfekuoti;
  • Įpareigojame darbuotojus laikytis ypatingos asmeninės ir darbinės higienos ir tam suteikėme visas priemones;
  • Kurjeriai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis, keičia jas kaskart aptarnavę paštomatą;
  • Dezinfekuojami visi automobilių salonų paviršiai.

3. Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš fizinių parduotuvių: (PARDUOTUVĖS LAIKINAI NEDIRBA)

Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš PaperSeal parduotuvių Vilniuje ir Kaune. Daugiau informacijos apie parduotuvių adresus čia.

Užsakymai pateikti iki 15:00 val. įprastai būna paruošti atsiėmimui kitą darbo dieną. Kai tik užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, atsiųsime Jums tai patvirtinantį el. laišką. Prieš atvykdami būtinai sulaukite el. laiško!

Jei prekių reikia greičiau, kreipkitės tel. numeriu +370 5 249 9958. Prekes iš parduotuvių, po patvirtinančio el. laiško gavimo, galite atsiimti: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00, VI 10:00-15:00