Apie mus

PaperSeal – tai atvira ir draugiška siuntimo ir dekoratyvinio pakavimo medžiagų prekybos kompanija, kurią lengvai pasieksite visur: didžiausioje šios srities parduotuvėje internete, telefonu, el. paštu ar fizinėse parduotuvėse. Nesvarbu ar dar tik žengiate savo pirmuosius žingsnius prekyboje, turite nišinį prekės ženklą, ar esate stambesnio verslo atstovas – kiekvienas mūsų klientas mylimas ir laukiamas. Dirbame labai greitai, nes visas parduodamas pakuotes turime sandėlyje, todėl parduotuvėje jas gausite iš karto, o kurjerio pagalba – per 1 darbo dieną. Mylime planetą ir siekiame tapti 100% ekologiški, todėl visos mūsų tiekiamos medžiagos perdirbtos arba lengvai perdirbamos. Taip pat skatiname savo klientus pakartotinai panaudoti kokybiškas pakuotes. Mes mėgstame skaidrumą, todėl iš karto nurodome sąžiningas kainas ir tai, kiek sutaupysite, pirkdami daugiau, o triukai ir žaidimai nuolaidomis – ne mums. PaperSeal gimė iš noro padaryti geriau. Esame tikri, kad pajausite tai!

Žiūrėti video

Prekes įsigyti galite


ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ

Greičiausiais ir patogiausias apsipirkimo būdas. Visos mūsų pardavinėjamos prekės vienoje vietoje, realūs sandėlio likučiai, detalūs prekių aprašymai, kokybiškos nuotraukos ir žinoma - pristatymas per vieną dieną. Nuolat investuojame į geriausią įmanomą apsipirkimo patirtį, tad siūlome išbandyti PaperSeal el. parduotuvę. Ruonio žodis, patiks.


FIZINĖS PARDUOTUVĖS

Jūsų patogumui siūlome apsipirkti PaperSeal fizinėse parduotuvėse. Populiariausios prekės pakankamai dideliais kiekiais, pardavėjų konsultacijos bei realūs prekių pavyzdžiai. Garantuojame patogų privažiavimą ir parkavimą, draugišką aptarnavimą, atsiskaitymą grynaisiais ir mokėjimo kortelėmis, bei ruonio mėgstamą nemokamą vandenį. Parduotuvių adresai bei kontaktai čia.

TELEFONU ARBA EL. PAŠTU

Gerbiame Jūsų laiką, senus įpročius, ar tiesiog, principus. Užsakymus priimame ir tradiciniu būdu. Juos galite pateikti el. paštu [email protected] (darbo dienos metu laiškus atrašome per 1-2h) arba telefonu +370 5 249 9958.

Komanda

Modernūs, draugiški bei paslaugūs

Esame jaunų bei ambicingų žmonių komanda, norinti pakavimo medžiagas padaryti kaip įmanoma labiau prieinamas kiekvienam. Tikime, kad dėžutės ir maišeliai yra naujųjų laikų elektra ir vanduo, nes keičiantis apsipirkimo įpročiams, netrukus visi apsipirkinėsime tik internetu, o ir patys dalinsimės daiktais juos siųsdami. Todėl, drąsiai tikime pakavimo medžiagų svarba šiandien ir ateityje.

Kiekvieną dieną dirbame galvodami kaip patobulinti mūsų veiklą. Tikime, kad geriausi rezultatai pasiekiami tik betarpiškai bendradarbiaujant bei gerbiant vieni kitus. Visuomet stengiamės galvoti iš kliento perspektyvos ir tobulinti kliento apsipirkimo patirtį. Nuolat investuojame į darbo sąlygas, kad jus aptarnauti būtų komfortabilu ir smagu.

Jei Jums patinka dėžutės, kartonas, elektroninė komercija ar, tiesiog, norite tapti ruonių komandos dalimi - susisiekite ir susipažinkite su mumis.

Eimantas Valiulis

Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 5 249 9958
[email protected]
Bendri klausimai, prekių užsakymas, pristatymas, grąžinimas, individualūs užsakymai.

Deividas Gvazdas

Vyr. Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 5 249 9958
[email protected]
Bendri klausimai, prekių užsakymas, pristatymas, grąžinimas, individualūs užsakymai, sutartiniai klientai.

Larisa Buchanko

Apskaitininkė

+370 698 21 781
[email protected]
Apskaita, buhalterija, skolų suderinimo aktai, mokėjimų klausimai.

Rasa Vengrauskienė

Vyr. Buhalterė

+370 698 21 781
[email protected]
Apskaita, buhalterija, skolų suderinimo aktai, mokėjimų klausimai.

Erika Višnevskaja

Vyr. pirkimo vadybininkė

+370 698 13 606
[email protected]
Prekių tiekimo pasiūlymai.

Sandra Komar-Gikevič

Pirkimo vadovė

[email protected]
Prekių tiekimo pasiūlymai.

Andrius Jacukevičius

Fizinių parduotuvių vadovas

+370 698 55 220
[email protected]

Ignas Dudulevičius

Sandėlio vadovas

+370 698 00 241
[email protected]

Justė Svirskienė

Turinio vadovė

[email protected]
Nuotraukų, aprašymų bei kito turinio kūryba, priežiūra, organizavimas.

Jonas Jarmolavičius

Direktorius

[email protected]
Bendradarbiavimas,
verslo plėtra.