Dėmesio!

Fizinių parduotuvių darbo laikas: 10.31 d. 10:00-14:00 h (Klaipėdos parduotuvė nedirba), 11.01-11.02 d. nedirbame

Užsakymai, bendra informacija

Tel. nr.: 8 (5) 249 9958
El. paštas: info@paperseal.lt

Įmonės rekvizitai

UAB Supakuota
Į.k. 303128638
PVM LT100008315115

Administracijos adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-501, Vilnius

Įmonės sąskaitos

LT95 7290 0000 1646 7070, Citadele
LT95 7300 0101 3653 4382, Swedbank
LT36 7044 0600 0797 9058, SEB bankas
LT69 3500 0100 0110 4300, Paysera LT

Parduotuvės

PaperSeal Vilniaus parduotuvė

Vilnius


Dariaus ir Girėno g. 42A, LT-02189, Vilnius
Verslo centras „Wings” (Wings Cafe, Hertz)
(įėjimas iš dešinės pastato pusės, per duris šalia vartų)
54.6484314, 25.2738186

+370 (698) 00 267
vilnius@paperseal.lt


I - IV 9.00 - 18.00 VI 10.00 - 15.00
V 9.00 - 17.00 VII Nedirbame
PaperSeal Kauno parduotuvė

Kaunas


Drobės g. 62, LT-45181, Kaunas
Verslo centras „Drobė” (Baldų turgus, Kartlandas)
(pirmame aukšte, pagrindinis įėjimas)
54.870194, 23.949889

+370 (698) 02 380
kaunas@paperseal.lt


I - IV 9.00 - 18.00 VI 10.00 - 15.00
V 9.00 - 17.00 VII Nedirbame
PaperSeal Rygos parduotuvė

Ryga, Latvija


Mazā Stacijas iela 2A, LV-1083, Rīga
56.959889, 24.051083



+371 (238) 86 541
riga@paperseal.lv


I - IV 9.00 - 18.00 VI 10.00 - 15.00
V 9.00 - 17.00 VII Nedirbame
Nauja
PaperSeal Klaipėdos parduotuvė

Klaipėda


H. Manto g. 31, LT-92236, Klaipėda
Prekybos centras „Žemaitija” (1 aukšte)
parkavimas prie pc „IKI”, 40min. nemokamai
55.717453, 21.127717

+370 (698) 15 552
klaipeda@paperseal.lt


I - IV 9.00 - 18.00 VI Nedirbame
V 9.00 - 17.00 VII Nedirbame

Eimantas Valiulis

Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 5 249 9958
info@paperseal.lt
Bendri klausimai, prekių užsakymas, pristatymas, grąžinimas, individualūs užsakymai.

Deividas Gvazdas

Vyr. Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 5 249 9958
info@paperseal.lt
Bendri klausimai, prekių užsakymas, pristatymas, grąžinimas, individualūs užsakymai, sutartiniai klientai.

Rasa Vengrauskienė

Buhalterė

+370 698 21 781
buhalterija@paperseal.lt
Apskaita, buhalterija, skolų suderinimo aktai, mokėjimų klausimai.

Erika Višnevskaja

Pirkimo vadybininkė

+370 698 13 606
erika@paperseal.lt
Prekių tiekimo pasiūlymai.

Sandra Komar

Pirkimo vadovė

+370 698 00 379
sandra@paperseal.lt
Prekių tiekimo pasiūlymai.

Justė Svirskienė

Turinio vadovė

juste@paperseal.lt
Nuotraukų, aprašymų bei kito turinio kūryba, priežiūra, organizavimas.

Andrius Jacukevičius

Fizinių parduotuvių vadovas

+370 698 55 220
andrius@paperseal.lt

Ignas Dudulevičius

Sandėlio vadovas

+370 698 00 241
ignas@paperseal.lt

Jonas Jarmolavičius

Direktorius

jonas@paperseal.lt
Bendradarbiavimas,
verslo plėtra.