Pristatymo informacija

1. Prekių pristatymas kurjeriu:

Pristatymo kaina prasideda nuo €3 (su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio bei tūrio. Didelė dalis mūsų prekių yra tūrinės (didelės prekės, maža jų vertė), o pristatymo išlaidų į prekių kainas neįtraukiame, todėl prašome suprasti, kodėl pas mus pristatymas kainuoja daugiau nei esate įpratę apsipirkdami internetu. Tikslią pristatymo kainą sistema automatiškai skaičiuoja krepšelyje pagal prekių tūrį ir svorį. Jei pristatymo kaina Jums atrodo nelogiškai per didelė siūlome atsiimti prekes nemokamai mūsų fizinėse parduotuvėse arba susisiekti su mumis ir mes tikrai rasime Jums tinkantį sprendimą.

Pristatymams į Neringą (Kuršių Neriją) galioja išimtinė kainodara: +€40 (su PVM) prie krepšelyje nurodytos pristatymo kainos.

Prekės pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 15:00 val. Užsakius prekes po 15:00 val., prekės bus išsiųstos kita darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.

Šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje) galima nemokamai pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiko intervalą: 8:00-14:00, 14:00-17:00 arba 18:00-22:00. Taip pat už papildomus €2 arba €3 (su PVM) galima užsitikrinti, kad siunta bus pristatyta iki 12:00 arba 10:00 valandos ryto.

Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos „Venipak“ kurjeriai. Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntinio buvimo vietą Venipak tinklapyje.

Svarbi žinia: keičiasi užsakymų pristatymo kaina

Jau 5 metus stengiamės pakavimo medžiagas bei jų pristatymo paslaugas pasiūlyti už žemiausią įmanomą kainą. Nuo pat veiklos pradžios, iki šiol, užsakymų pristatymo kaina buvo fiksuota, nepriklausomai nuo to, kokios prekės ir koks jų kiekis perkamas. Perkantys mažai – už pristatymą permokėdavo, o perkantys daug - mokėdavo kainą, kuri, palyginus su užsakymo dydžiu, keldavo šypseną. 

Prekiaujame tūrinėmis prekėmis (užima daug vietos, kainuoja nedaug), todėl nuo šiol pradedame taikyti kintamą pristatymo mokestį, kuris tiesiogiai priklausys nuo­­ perkamų prekių bendro tūrio ir svorio. 

Pristatymo mokesčio įskaičiuoti į prekių kainą nenorime, nes manome, kad tai būtų nesąžininga. Vystome daugiakanalę prekybą, norime, kad visos prekės kainuotų vienodai- tiek perkant elektroninėje, tiek fizinėse parduotuvėse. Nauja pristatymo kaina prasideda nuo €3 (su PVM) ir galioja iki 20kg svorio arba 0.08m3 tūrio, užsakymams. Viršijus šį tūrį arba svorį, kaina didės ir priklausys nuo Jūsų krepšelio turinio, t.y. konkretaus užsakymo svorio ir tūrio. Tikslią pristatymo kainą visuomet galite pasitikrinti prekių krepšelyje esančioje skaičiuoklėje. 

Džiaugiamės sumažinę pristatymo kainą perkantiems prekių iki 20kg svorio ir 0.08m3 tūrio. Net 2/3 visų el. parduotuvės užsakymų pakliūna į šią kategoriją, todėl tokiems užsakymams pristatymo kaina mažėja nuo €4 iki €3. Perkančių didesniais kiekiais pristatymo kaina neturėtų viršyti 10% bendros užsakymo vertės (užsakymų vidurkis apie 7%). Jeigu užsakymui paskaičiuota pristatymo suma netenkina lūkečių, susisiekite su mumis ir mes būtinai rasime abiems pusėms tinkantį sprendimą. Primename, kad ir toliau visas prekes sandėliuosime ir pristatysime Jums per vieną darbo dieną.

2. Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš fizinių parduotuvių:

Prekių atsiėmimas/įsigyjimas iš PaperSeal parduotuvių Vilniuje ir Kaune. Daugiau informacijos apie parduotuvių adresus čia.

Užsakymai pateikti iki 15:00 val. įprastai būna paruošti atsiėmimui kitą darbo dieną. Kai užsakymas paruoštas atsimėmimui, atsiųsime Jums patvirtinantį el. laišką. Prieš atvykdami būtinai sulaukite el. laiško!

Jei prekių reikia greičiau, kreipkitės tel. numeriu +370 5 249 9958.

Prekes galite atsiimti: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00, VI 10:00-15:00