Apvalūs Kraft lipdukai

Rudi

Aplinkai draugiški lipdukai, skirti ženklinti gaminius ir įvairią pakuotę. Etiketės pagamintos iš perdirbamos, aplinkai nekenksmingos, biologiškai skaidžios medžiagos. Nepadengtas ir nebalintas Kraft popierius yra visiškai kompostuojamas ir neutralus ekosistemai. Šie lipdukai su natūralios kilmės klijais, todėl jie yra atsparūs įvairiems temperatūrų diapazonams. Lipdukai tinkami sąlyčiui su maistu, todėl juos galima naudoti kaip maisto produktų etiketes, pvz., ant vaisių ar daržovių žievelės. Labai geras sukibimas ir jokių pėdsakų po pašalinimo leidžia lipdukus klijuoti visam laikui arba tik laikinai. Tinka rašymui ranka.

 • Apvalūs.
 • Spalva: natūrali kraft ruda.
 • Papieriaus storis: 70 g / m².
 • Diametras: 25, 35 arba 50 mm.
 • Klijai: natūralus kaučiukas.
 • Tinkama klijavimo temperatūra: -30* C iki 70* C.
 • Pilnas sukibimas su paviršiumi: po 24 val.
 • Lipdukų kiekis rulone: 250 vnt.
 • Tinkamas sąlytis su maistu.
Ne visos prekės yra centriniame sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
Produkto pavadinimas Kiekis pak. Kaina perkamam kiekiui Pridėti
1 € 2,95 € 2,44 3 € 2,80 € 2,31 5 € 2,60 € 2,15 10
Nėra sandėlyje

25mm

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
250
€ 3,00 € 2,48
€ 2,95 € 2,44 3 € 2,80 € 2,31 5 € 2,60 € 2,15 10
Nėra sandėlyje

35mm

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
250
€ 4,00 € 3,31
€ 3,95 € 3,26 3 € 3,80 € 3,14 5 € 3,60 € 2,98 10
Yra centriniame sandėlyje

50mm

250
€ 7,00 € 5,79
€ 6,95 € 5,74 3 € 6,80 € 5,62 5 € 6,60 € 5,45 10

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galime įsigyti prekes atvykus į parduotuvę? Koks jų darbo laikas?

Fizinėse parduotuvėse rasite beveik visas prekes, kurias matote el. parduotuvėje. Nepalaikome tik kanceliarinių ir užsakomųjų prekių. El. parduotuvėje nurodytas prekių likutis yra centrinio sandėlio, ne fizinių parduotuvių. Jei važiuojate dėl specifinės prekės, prašome prieš tai pasitikslinti telefonu dėl reikiamo kiekio. Parduotuvių kontaktai ir darbo laikas nurodyti čia.

2. Kiek kainuoja pristatymas ir per kiek laiko pristatote prekes?

Pristatymo kaina prasideda nuo €2 (su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro tūrio bei svorio. Užsakymus pateiktus ir apmokėtus iki 15h pristatome kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia.

3. Ar taikote nuolaidas? Esu juridinis asmuo, kaip apsipirkti pas jus?

Mes mėgstame skaidrumą, todėl iš karto nurodome sąžiningas kainas ir tai, kiek sutaupysite pirkdami daugiau, o triukų ir nuolaidų magijos nepraktikuojame.
Juridiniai asmenys perka taip pat kaip ir visi, tiesiog, atsiskaitymo žingsnyje nurodykite savo įmonės ar įstaigos (jei veikiate kaip asmuo su individualios veiklos pažyma, tuomet, jau esate juridinis asmuo) rekvizitus.
Planuojate pirkti bent pusantro karto daugiau nei paskutinis kainos rėžis? Planuojate pastoviai pirkti platų prekių asortimentą? Norite atidėto mokėjimo už prekes?
Tokiais atvejais kviečiame tapti mūsų sutartiniais klientais, daugiau info čia.

4. Koks minimalus prekių užsakymo kiekis?

Didžiosios prekių dalies minimalus užsakymo kiekis yra 1-as vnt. arba 1-a pakuotė. Kai kurių prekių minimalus kiekis yra 5 ar 10 vnt., nes perkant po 1 vnt., jas sunku supakuoti į tvirtą paketą, pvz dideli kartono lakštai. Fizinėse parduotuvėse visos prekės parduodamos po 1 vnt. arba pakuotę. Jei prie prekės stulpelyje „Kiekis pakuotėje” nurodyta 1 vnt., tai reiškia, kad prekė parduodama vienetais. Jei dedant į krepšelį neleidžiama nurodyti 1 vnt., tai reiškia, šios prekės minimalus kiekis didesnis, pvz 10 vnt.

5. Kokiais būdais galiu atsiskaityti už prekes?

Pirkdami galite atsiskaityti šiais būdais:
 • El. bankininkystė 
 • Mokėjimo kortelės (kreditinės ir debetinės) 
 • Banko pavedimas 
 • Grynaisiais arba kortele kurjeriui pristatymo metu (ši paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM) 
 • Grynaisiais arba kortele mūsų parduotuvėse (atsiimant prekes arba tiesiog užsukus į parduotuvę) 
 • Mokėjimo atidėjimas/mokėjimas kreditu, tik sutartiniams klientams pasirašiusiems sutartį. 
Daugiau informacijos apie apmokėjimo sąlygas čia.