Dėmesio!

Klaipėdos parduotuvė nuo šiol naujoje vietoje: Statybininkų pr. 88

Individualios pakuotės gamyba

Pakuotė yra viena iš svarbiausių prekės ženklo formavimo priemonių. Tvarkinga ir kokybiška pakuotė, ne tik apsaugo produkciją, bet ir sukuria estetikos ir kokybės pojūtį. Bendradarbiaujame su didžiausiais kartono bei kartoninių pakuočių gamintojais ir specializuojamės standartinių trasportavimo bei kitų dėžių gamyboje. Dėl to galime pasiūlyti standartinių matmenų bei nestandartines, pagal klientų pateiktus matmenis, pagamintas dėžes. Pakuotės gaminamos iš kokybiškų medžiagų naudojantis modernia gamybos įranga. Gaminame greitai, kokybiškai, dideliais ir mažais kiekiais. Galima individualios pakuotės gamyba su spauda (logotipai, užrašai, reklama ir pan.). Daugiau apie kartono rūšis, jo panaudojimo galimybes ir pakuotės gamybą galite paskaityti mūsų tinklaraštyje. 

Indiidualios pakuotės gamybaIndiidualios pakuotės gamyba


Transportavimo dėžės:

Standartinės transportavimo dėžės – skirtos apsaugoti prekes transportavimo ar sandėliavimo metu. Galime gaminti iš įvairaus stiprumo kartono, skirtingų dydžių dėžes. Gaminamas modelis - transportavimo dėžė su klapanomis (pagal FEFCO standartus – amerikietiško tipo dėžės su klapanomis - FEFCO0201). Šio modelio gamybai nereikalingi kirtimo peiliai ar kiti paruošiamieji darbai.

Gamindami ir parduodami didelius kiekius kartoninių pakuočių, galime pasiūlyti patrauklias kainas. Klientams, norintiems gamintis nedidelį kiekį individualių išmatavimų dėžių (mažiau nei 25 vnt.) rekomenduojame peržvelgti mūsų jau pagamintų ir parduodamų dėžių sąrašą, kur galite rasti panašaus dydžio pakuotes, o laisvą tūrį užpildyti, pavyzdžiui, oro pagalvėmis, granulėmis.

 

 • Galima transportavimo dėžių konstrukcija FEFCO0201 (tai populiariausia kartoninių dėžių konstrukcija, sulankstoma užklijuojant lipnia juosta).
 • C bangos 4 mm (3 sluoksnių), B bangos 3 mm (3 sluoksnių) arba BC bangos 7 mm (5 sluoksnių) kartonas.
 • Kartono spalva natūrali ruda. Galima gamyba ir iš baltos spalvos kartono.
 • Minimalus užsakymo kiekis: 25 vnt.
 • Gamybos ir pristatymo terminas: 10 darbo dienų nuo 100% išankstinio apmokėjimo.
 • Galima spauda ant dėžių (šilkografija arba fleksografija).

Kitos dėžės:

Be standartinių transportavimo dėžių gaminame ir kitų FEFCO konstrukcijų dėžes.Tai įvairios paštomatinės, greito uždarymo, dekoratyvinės dėžės, kurių gamybai reikalingi paruošiemieji kirtimo darbai. Kaip ir transportavimui skirtos dėžės, taip ir šios pakuotės gaminamos iš skirtingo kartono, galimos įvairių dydžių ir modelių.

 • Galimos įvairios FEFCO dėžių kostrukcijos. Konstrukcijas galite pažiūrėti ČIA.
 • Dėžės gali būti gaminamos iš įvairaus kartono arba mikrogofros.
 • Gamybos ir pristatymo terminas: pirmas užsakymas iki  15 darbo dienų, pakartotinas užsakymas iki 10 darbo dienų nuo 100% išankstinio apmokėjimo.
 • Galima spauda ant dėžių (šilkografija arba fleksografija).
 • Minimalus užsakomų dėžių kiekis yra nuo 500 m2 gamybai sunaudojamo kartono (tikslus skaičius priklausytų nuo pakuotės išmatavimų ir paskaičiuojamas individualiai). 

Pavyzdiniai minimalūs dėžių kiekių paskaičiavimai: 250x200x150 mm, B bangos 3 mm kartonas - 1500 vnt;  125x125x125 mm B bangos 3 mm kartonas - 3600 vnt.

 

 • Šių dėžių gamybai yra reikalingi paruošiamieji kirtimo darbai (kirtimo peiliai).

Kirtimo peiliai  (angl. Die cutting) – naudojami individualių išmatavimų, specifinės formos kartoninių pakuočių gamyboje. Kirtimo peilių kainos prasideda nuo €100, bet gali siekti ir €300+, kaina priklauso nuo dėžės išklotinės perimetro ir dėžės sudėtingumo. Kirtimo peilių gamyba yra sudėtingas, rankų darbo procesas ir kiekvienas atvejis yra individualus, į kirtimo peilių kainą taip pat įeina ir jų laikymo, bei kirtimo staklių paruošimo kaštai.

Kirtimo peiliai yra saugomi metus laiko nuo paskutinio užsakymo ir gali būti naudojami daug kartų. Kartonines dėžes, kurių gamybai reikalingi kirtimo peiliai, rekomenduojame gamintis, kai reikalingas ypač specifinis dydis ir modelis, pakuotės bus naudojamos ateityje ir jų dydis nesikeis. Kitu atveju, siūlome rinktis iš jau turimo, plataus pagamintų dėžių asortimento. 


Užsakymo pateikimui būtina informacija:

1. 3 dėžės išmatavimai -  ilgis x plotis x aukštis mm (vidiniai arba išoriniai).

2. Dėžės tipas / FEFCO kodas / Dėžės maketas ar pavyzdys - jei neturite konkretaus, informacija (trumpas aprašas) kokios dėžės norite.

3. Reikalingas kiekis.

4. Pageidaujama kartono rūšis arba pakuojamo produkto svoris.

5. Jei reikalingos dėžės su spauda - kreivinis / vektorinis spaudos failas.

6. Komentaras apie spaudą (dėžės vietos, kur reikalinga spauda, spalva arba kita papildoma informacija).

 

Pavyzdinė užklausa:

"Ieškome transportavimo dėžių, vidiniais išmatavimais 300x200x100mm, dėžėje bus apie 5kg, paletuojama 5 aukštais, reikia kainos prie 300vnt. ir 600vnt."


Visi susidomėję prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 (5) 249 9958.