Dėžė rūbų pervežimui

540 x 515 x 1220 mm

Tvirta dėžė rūbų transportavimui ar laikinam saugojimui. Po pervežimo, išsiėmę marškinius, kostiumą ar suknelę galėsite rengtis iš karto. Didelė anga leidžianti lengvai išimti ir įdėti drabužius. Rūbai apsaugoti nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų, todėl pristatomi idealios būklės. Į tą pačią dėžę galima supakuoti skirtingų dydžių drabužius. Pakabos su drabužiais kabinamos tiesiai į skylutes, kurios iškirstos dėžės dangtyje. Dėžės yra stiprios ir patvarios, bet lengvos.

 • Pagaminta iš 5 sluoksnių, 6 mm storio gofruoto kartono.
 • Dėžė dviejų dalių (dėžė + dangtis su skylutėmis pakaboms).
 • Varstomos durys.
 • Dėžė parduodama be pakabų.
 • Kainų lentelėje nurodyti išoriniai dėžės išmatavimai.
 • Vidiniai dėžės išmatavimai: 502 x 502 x 1209 mm.
 • Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.
 • Dėžės parduodamos išklotinėmis (nesulankstytos).
Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
Produkto pavadinimas Kiekis pak. Kaina perkamam kiekiui Pridėti
1 € 13,00 € 10,74 5 € 12,00 € 9,92 10 € 10,00 € 8,26 25
Nėra sandėlyje

540 x 515 x 1220 mm

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsisakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime su Jumis, dėl tikslaus pristatymo laiko.
1
€ 14,00 € 11,57
€ 13,00 € 10,74 5 € 12,00 € 9,92 10 € 10,00 € 8,26 25

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galime įsigyti prekes atvykus į parduotuvę? Koks jų darbo laikas?

Fizinėse parduotuvėse rasite beveik visas prekes, kurias matote el. parduotuvėje. Nepalaikome tik kanceliarinių ir užsakomųjų prekių. El. parduotuvėje nurodytas prekių likutis yra centrinio sandėlio, ne fizinių parduotuvių. Jei važiuojate dėl specifinės prekės, prašome prieš tai pasitikslinti telefonu dėl reikiamo kiekio. Parduotuvių kontaktai ir darbo laikas nurodyti čia.

2. Kiek kainuoja pristatymas ir per kiek laiko pristatote prekes?

Pristatymo kaina prasideda nuo €2 (su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro tūrio bei svorio. Užsakymus pateiktus ir apmokėtus iki 15h pristatome kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia.

3. Ar taikote nuolaidas? Esu juridinis asmuo, kaip apsipirkti pas jus?

Mes mėgstame skaidrumą, todėl iš karto nurodome sąžiningas kainas ir tai, kiek sutaupysite pirkdami daugiau, o triukų ir nuolaidų magijos nepraktikuojame.
Juridiniai asmenys perka taip pat kaip ir visi, tiesiog, atsiskaitymo žingsnyje nurodykite savo įmonės ar įstaigos (jei veikiate kaip asmuo su individualios veiklos pažyma, tuomet, jau esate juridinis asmuo) rekvizitus.
Planuojate pirkti bent pusantro karto daugiau nei paskutinis kainos rėžis? Planuojate pastoviai pirkti platų prekių asortimentą? Norite atidėto mokėjimo už prekes?
Tokiais atvejais kviečiame tapti mūsų sutartiniais klientais, daugiau info čia.

4. Koks minimalus prekių užsakymo kiekis?

Didžiosios prekių dalies minimalus užsakymo kiekis yra 1-as vnt. arba 1-a pakuotė. Kai kurių prekių minimalus kiekis yra 5 ar 10 vnt., nes perkant po 1 vnt., jas sunku supakuoti į tvirtą paketą, pvz dideli kartono lakštai. Fizinėse parduotuvėse visos prekės parduodamos po 1 vnt. arba pakuotę. Jei prie prekės stulpelyje „Kiekis pakuotėje” nurodyta 1 vnt., tai reiškia, kad prekė parduodama vienetais. Jei dedant į krepšelį neleidžiama nurodyti 1 vnt., tai reiškia, šios prekės minimalus kiekis didesnis, pvz 10 vnt.

5. Kokiais būdais galiu atsiskaityti už prekes?

Pirkdami galite atsiskaityti šiais būdais:
 • El. bankininkystė 
 • Mokėjimo kortelės (kreditinės ir debetinės) 
 • Banko pavedimas 
 • Grynaisiais arba kortele kurjeriui pristatymo metu (ši paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM) 
 • Grynaisiais arba kortele mūsų parduotuvėse (atsiimant prekes arba tiesiog užsukus į parduotuvę) 
 • Mokėjimo atidėjimas/mokėjimas kreditu, tik sutartiniams klientams pasirašiusiems sutartį. 
Daugiau informacijos apie apmokėjimo sąlygas čia.