Dėmesio!

Dėl didelio siuntų kiekio, visų užsakymų pristatymo terminas gali užtrukti iki 2 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Burbuliniai vokai su spauda

Premium vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Alternatyva kartoninėms dėžėms. Laminuotas popierius, apsaugantis voką nuo plyšimų, drėgmės ir atrodantis reprezentatyviai. Susikurkite originalią bei saugią pakuotę su savo reklama.

Daugiau informacijos apie šilkografinę spaudą ant vokų su oro apsauga:

 

Kaina (be PVM). Vokai į spaudos kainą neitraukti. Jie perkami atskirai (asortimentas)

Kiekiai 200 600 1000
1 spalva €0.32 €0.17 €0.14
2 spalvos €0.53 €0.27 €0.23
3 spalvos €0.74 €0.38 €0.31
4 spalvos €0.94 €0.49 €0.38
  • Maksimalus spalvų kiekis spaudoje - 4 (nuo spalvų kiekio priklauso kaina).
  • Spauda dedama ant baltos spalvos vokų. 

    Svarbu: galinėje voko pusėje yra atspausdinti privalomi pakuotės ženklinimai. Todėl, planuojantis spaudą, atkreipkite į tai dėmesį ir įvertinkite spaudos galimybę šioje vietoje.
  • Pateiktos kainos yra vienos spalvos spaudai, vienoje voko vietoje. Pvz. jei spauda reikalinga 2 spalvų, ant dviejų voko vietų/pusių (2+2), tuomet galioja 4 spalvų kaina.
  • Gamybos terminas - 12 darbo dienų nuo maketo patvirtinimo dienos.
  • Lentelėje pateiktos 1 voko spaudos kainos, priklausomai nuo užsakomų kiekių. Pačių vokų kaina lentelėje neįskaičiuota. Vokai perkami atskirai.
  • Lentelėje pateiktos kainos spaudai iki 300cm2 (A5 dydžio lapas). Spaudos dydis yra skaičiuojamas pagal absoliučią spaudos ilgio ir pločio sandaugą (mažiausio stačiakampio į kurį telpa spauda). Jei jūs norite dengti didelį voko plotą ir jūsų spauda didesnė nei 300cm2 ,prašome kreiptis į mus ir mes paskaičiuosime spaudos kainą.

Spauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsauga


Visi susidomėję prašome kreiptis el. paštu info@paperseal.lt arba telefonu +370 (5) 249 9958.

Pateikdami užsakymą nurodykite spaudos dydį, poziciją ant voko ir pateikite geriausios kokybės spaudos failą kokį turite. Vektorinis/kreivinis failas privalomas tik daugiaspalviams gaminiams.