Burbuliniai vokai

Pakuotė yra viena iš svarbiausių prekės ženklo formavimo priemonių. Personalizuotos spaudos pagalba išskirkite savo vokus iš kitų. Vokai su individualia spauda gali suteikti ne tik reklamą, bet ir informaciją apie gamintoją, produkciją ar pakuotės siuntėją. Premium kokybės vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Spauda dedama šilkografiniu būdu. Pagrindiniai šilkografijos privalumai: storas dažų sluoksnis bei specifinis, šilkografinių dažų ryškumas ir spalvos sodrumas, spaudos ilgaamžiškumas, geras dažų padengimas, atsparumas atmosferos poveikiui bei ekonomija spausdinant mažus ir vidutinius individualios pakuotės tiražus.


Daugiau informacijos apie šilkografinę spaudą ant vokų su oro apsauga:

 

Spaudos kaina (1 vnt. kaina be PVM), vokai perkami atskirai, (asortimentas)

Kiekiai 200 600 1000
1 spalva €0.38 €0.23 €0.18
2 spalvos €0.62 €0.34 €0.28
3 spalvos €0.87 €0.44 €0.39
4 spalvos 1.10 €0.56 €0.48
 • Spaudos būdas: šilkografija.
 • Spauda dedama ant baltos spalvos vokų (svarbu: 

  galinėje voko pusėje atspausdinti privalomi pakuotės ženklinimai. Todėl, planuojantis spaudą, atkreipkite į tai dėmesį ir įvertinkite spaudos galimybę šioje vietoje).
 • Maksimalus spalvų kiekis spaudoje – 4.
 • Minimalus užsakomas kiekis: 200 vnt.
 • Lentelėje pateiktos spaudos kainos. Vokai perkami atskirai.
 • Pateiktos kainos yra vienos spalvos spaudai, vienoje voko vietoje (jei, pvz. reikalinga 2 spalvų spauda, ant dviejų voko vietų/pusių (2+2), tuomet galioja 4 spalvų kaina).
 • Lentelėje nurodyta 1 vnt. kaina, priklausomai nuo užsakomo kiekio.
 • Užsakant vokus reikalingas vektorinis norimos spaudos failas.
 • Gamybos terminas - 12 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo ir maketo patvirtinimo dienos.

 

Lentelėje pateiktos kainos spaudai iki 300cm2 (A5 dydžio lapas). Spaudos dydis yra skaičiuojamas pagal absoliučią spaudos ilgio ir pločio sandaugą (mažiausio stačiakampio į kurį telpa spauda). Jei norite dengti didelį voko plotą ir Jūsų spauda didesnė nei 300cm2, prašome kreiptis el. paštu ar telefonu ir mes paskaičiuosime spaudos kainą.


Spauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsauga


Visi susidomėję prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 (5) 249 9958.

Pateikdami užsakymą nurodykite spaudos dydį, spalvų skaičių, poziciją ant voko, reikalingą kiekį ir pateikite geriausios kokybės vektorinį spaudos failą, kokį turite.