Aliejus ir Aioli padažai

Dovanų rinkinys

Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius. Gurmaniška ir sveika dovana originalioje pakuotėje.

  • Ypač tyras pirmo spaudimo alyvuogių aliejus. Šalto spaudimo,  „Bernalisimo" 750 ml.

Bernalisimo aliejaus žalia-geltonai žalia spalva atspindi puikų alyvuogių, iš kurių buvo pagamintas aliejus, sunokimą. Kvapas subtiliai subalansuotas su vaisių ir šviežiai nupjautos žolės/žalumynų aromatais, būdingais dideliam polifenolių kiekiui. Intensyvaus skonio, praturtintas žalių vaisių, subtilaus kartumo ir aštrumo natomis.

  • Padažas su žalumynais „Aioli" 180 ml.

Žolelėmis kvepiantis Aioli bus puikiai tiks prie keptos baltos žuvies. Paprasčiausias gruzdintas bulves pavers ypatinga užkandėle.

  • Padažas klasikinis „Aioli" 180 ml.

Allioli naudojamas gaminant daugybę ispaniškų ir prancūziškų patiekalų. Tiekiamas prie keptos triušienos, vištienos, žuvies. Ypatingai paskanina ryžius ir bulves, o jei tingite gaminti - tiesiog užtepkite ant duonos ir mėgaukitės Viduržemio jūros regiono aromatu..


Supakuota baltoje dėžėje su langeliu 305 x 215x 80 mm (A4), užpildyta medžio drožlėmis.


*Rinkinys pristatomas per 1-3 darbo dienas.


Užsisakius daugiau nei vieną vienetą, rinkiniai siunčiami nesukomplektuoti (atskirai produktai, dėžutės išklotinė ir raudonos popieriaus drožlės).

Dėl didesnių rinkinių kiekių teiraukitės el paštu: info@paperseal.lt

Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime jums patikslinti pristatymo laiką.
Nauja
Kaina su PVM
Produkto pavadinimas Kiekis pak. Kaina perkamam kiekiui Pridėti
1
Nėra sandėlyje
Alyvuogių aliejus ir Aioli padažai
Nėra sandėlyje
Reikia prekės kurios neturime? Užsakykite ją ir mes per kelias darbo valandas susisieksime jums patikslinti pristatymo laiką.
1
€13,99 €11,56

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galime įsigyti prekes atvykus į parduotuvę? Koks jų darbo laikas?

Taip, galima. Parduotuvės dirba fiksuotu laiku (I-IV 9-18h, V 9-17h, VI 10-15h). Jose rasite visas prekes kurias matote mūsų el. parduotuvėje, atsiskaityti galite grynaisiais/kortele. Dėl didesnių kiekių prašome pasiskambinti prieš atvažiuojant. Parduotuvių kontaktai čia.

2. Kiek kainuoja pristatymas ir per kiek laiko pristatote prekes?

Pristatymo kaina prasideda nuo €3(su PVM) Lietuvoje ir priklauso nuo perkamų prekių bendro tūrio bei svorio. Užsakymus pateiktus ir apmokėtus iki 15h pristatome kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia.

3. Ar taikote nuolaidas? Esu juridinis asmuo, kaip apsipirkti pas jus?

Mes mėgstame skaidrumą, todėl iš karto nurodome sąžiningas kainas ir tai, kiek sutaupysite pirkdami daugiau, o triukų ir nuolaidų magijos nepraktikuojame.
Juridiniai asmenys perka taip pat kaip ir visi, tiesiog, atsiskaitymo žingsnyje nurodykite savo įmonės ar įstaigos (jei veikiate kaip asmuo su individualios veiklos pažyma, tuomet, jau esate juridinis asmuo) rekvizitus.
Planuojate pirkti bent pusantro karto daugiau nei paskutinis kainos rėžis? Planuojate pastoviai pirkti platų prekių asortimentą? Norite atidėto mokėjimo už prekes?
Tokiais atvejais kviečiame tapti mūsų sutartiniais klientais, daugiau info čia.

4. Koks minimalus prekių užsakymo kiekis?

Didžiosios prekių dalies minimalus užsakymo kiekis yra 1-as vnt. arba 1-a pakuotė. Kai kurių prekių minimalus kiekis yra 5 ar 10 vnt., nes perkant po 1 vnt., jas sunku supakuoti į tvirtą paketą, pvz dideli kartono lakštai. Fizinėse parduotuvėse visos prekės parduodamos po 1 vnt. arba pakuotę. Jei prie prekės stulpelyje „Kiekis pakuotėje” nurodyta 1 vnt., tai reiškia, kad prekė parduodama vienetais. Jei dedant į krepšelį neleidžiama nurodyti 1 vnt., tai reiškia, šios prekės minimalus kiekis didesnis, pvz 10 vnt.

5. Kokiais būdais galiu atsiskaityti už prekes?

Pirkdami galite atsiskaityti šiais būdais:
  • El. bankininkystė 
  • Mokėjimo kortelės (kreditinės ir debetinės) 
  • Banko pavedimas 
  • Grynaisiais arba kortele kurjeriui pristatymo metu (ši paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM) 
  • Grynaisiais arba kortele mūsų parduotuvėse (atsiimant prekes arba tiesiog užsukus į parduotuvę) 
  • Mokėjimo atidėjimas/mokėjimas kreditu, tik sutartiniams klientams pasirašiusiems sutartį. 
Daugiau informacijos apie apmokėjimo sąlygas čia.